Leden 2009

29. ledna 2oo8 _Je tO pOhádka,prOtOž jen pOhádky mají dObrý kOnec

29. ledna 2009 v 20:31 | MuMiNka >< |  Deníček
Nebyla překrásná, ale měla srdce. ChOvala se hlOupě, přestO nevztáhla ruce. Chtěla hO milOvat, chtěla s ním být. Za kOpcem na zámku překrásně žít. V nejkrásnějších snech chtěla O tObě snít. Měla upřímné Oči, přesto mu lhala. Zapřela svOu lásku, hrOb si vykopala...


(c) me

nO jinak a h O j_!1295!
Já vim že sem se zas dlOuhOu dObu neOzvala,ale cO. JakO by tO někOmu vadilO,hmm. Během tý dOby se nic nestalO,jO vlastně sem měla anginu,cOž vás určitě strašně mOc zajmá :D. A dneska výzO,cO ste měly ? Já sem měla jednu 4,z matiky. A víte cO ? Je mi tO uplně u piče. ŠkOla mi je taky v piče. Stejně ted mam jiny myšlenky.

Zázraky se nedějí, prOtO radši brečím. Nedávej mi naději, na pOlštáři v kOutě klečím.

Jinak sem našla učes,kterej by se mi líbil. Přesně takhle sem si hO představOvala,a zajima mě váš názOr prOsim. Líbí ? A děkuju za názOry u minulýhO článku :)

Btw: Miluju jehO písničky__ Jayk3m !969!

13. ledna 2oo8 _v pOlsku :P áá ještě rada ? :)

13. ledna 2009 v 18:33 | MuMiNka >< |  Deníček
_zZzdar !615!. . .

sOrry,že sem se dlOuhO neOzvala,ale nakO sem neměla O čem psat,a z něděle na pOndělí sem byla se škOlOu v pOlsku,na naky jiny škOle. Fuj pOláci sOu tak hnusný :D,ale jak jinak bylO ? dObře,jak by taky jinak bylO,když sme měly 2 dvOlutrOvy petlahve vOdky,mezi pár lidma. Byl OhnOstrOj a mi tam trapčili že štasnej nOvej rOk a jakO,nO trapky sme byly :D. A ta nOc taky nejvíc,učitelka se kuli nam skOro ubec nevyspala. Všichni sme spaly v giga tělOcvičně,Od malych harantu až pO nas "vzOrnOu" devítku,a Osmičku taky :D. TakOvý kraviny cO sme dělaly naschvál,jaaaj :D UŽ MLČIM!1232! !
Jinak,uplně na hOvnO. na hOvnO,na hOvnO,na hOvnO,a prOstě je tO blbý. jO zase kluci. Kurva že já mám takOvOu smůlu. prOč se teda semnOu každOu chvíli kOusal ? nO jO,vlastně On byl Opilej,já zapOměla. hOrší vymluvu si najít nemOh,prOtože tO je pravda jen z pOloviny,někdy sme byly a někdy NE ! :(,,ted když začal chOdit s jinOu :( mi psal,že mě měl rád víc jakO kámOšku,jenže já hO taky měla ráda,hmm prej se měl víc snažit,že s tim nic už neuděláme. PROČ ZROVNÁ JÁ ? !1295! A prOč tO neřek dřív ?

Hele lidi,prOsim, SLUŠELA BY MI BLOND ? Chci změnu,pOřádnOu,ale nejsem si jistá,prOsim upřímně,děkuju ! !1233!

6. ledna 2oo9 _Skrat :D

6. ledna 2009 v 16:54 | MuMiNka >< |  Deníček
ÁhOj_!948!

Ha, včera o půl 11 mi jeblO a šla sem si prO jehlu na šití a píchla sem si naušnici :D,nevim prOč sem tO udělala,prOstě nakej skrat :D. Čtvrt hOdiny sem se s tim pitvala :D. Chvílema tO zabOlelO,ale jinak tO nebOlelO ubec. Krve malinkO ;)!1232!!1232!

fOtka --> PeReX !1337!
(nepOtřebuju,aby první cO bude vidět bude mOje ucho na hlavní stránce :D)

1. ledna 2oo8 __Nejlepší !

1. ledna 2009 v 22:46 | MuMiNka T__T |  Deníček
__AhOj . . .


nO,silvestr. Zkrátím tO,teda chtěla sem napsat pOkusim se O tO :D...hele jO a nemusíte tO číst,pišu si tO sem taky kuli sObě,že až jednOu,třeba za rOk si tO budu číst,budu vzpOmínat...