Září 2008

27. září 2oo8 _ChtělO se mi až brečet :_( !

27. září 2008 v 20:31 | MuMiNkAa >< |  Deníček
_AhÓj . . .

Dneska se mi chtělO jakO fakt až brečet toast_weep,můj bejvalejI Love *4766* si Ostříhal dredy toast_yawn. Jenže On vypadá ..divně,blbě - prOstě jakO debil toast_bah. Byl tak nádherenej s těma dredama toast_weep, fakt mu slušely, říkal tO uplně každej toast_cool. PrOč se ten DEBIL musel vsázet toast_bah ?! mOžná de jen O zvyk toast_sad, ale stejně.. já chci spátky tOhO dredatýhO (ted' už) kámOše toast_weep
Jinak,tu palestinu sem si kOupila černObílOu,klasika nO toast_razz. fOtky ČASEM dOdám toast_smile, jenže znáte tO mOje časem, že toast_rofl.. nO hej vlastně byste ji mOhli trOšku vidět na týhle fOtce toast_wink. Pak sem si ješte kOupila new make-up toast_luv, ale ten sem nefOtila toast_razz, a zapOměla sem na tužku,už mi dOchází toast_bah.
Ha, a včera slavilO ABB 2o narOzky bO cO toast_oof, a tak byla ve městě náká Oslava toast_wink,a mOderOval tO Petr Rychlý toast_rofl,byla tOmbOla a tak toast_cool, hej spOlužák vyhrál hlavní cenu toast_shock, svině, vyhrál MP4 toast_rofl..a nej kámOška vyhrála mikinu toast_rofl_sem se jí mrtě tlemila toast_rofl.
crown1.gif image by Salisko fOtka Petra R._pOdařilO se mi hO vyfOti, há toast_roflcrown1.gif image by Salisko pOdpis Od něj, je tam napsaný "Markétě Petr" toast_rofl
Ted' pOslOuchám UDG - Kurtizána, nepOpsatelně hezká písnička toast_sexy, anebO Od UDeGeček taky Hvězdář toast_smile
MUMINKAPhotobucket - Video and Image Hosting

22. září 2oo8 __Další článek O ničem :D

22. září 2008 v 20:31 | MuMiNkAa >< |  Deníček
__ahOj ne thwow.gif image by Salisko ?

Jáj, dneska nudaa den,celkem toast_dead. . . Ha toast_rofl,ůča mi taky sežere všechnO toast_rofl, sem jí řekla, že sem ránO dOstala krámy a hrOzně mě bOlí břichO toast_rofltoast_cry,že sem si musela vzít prášek -> a Ona mi uvěřila toast_shock hej toast_rofl, takže sem necvičila,jOu toast_cool toast_rofl !
Ted' někdy si pOjedu prO tu palestinu toast_razz..ale přemejšim jakOu asi barvu toast_luv, nO výběr tam maj velkej,tak uvidíme nu toast_rofl. . .
Na neděly hlásej 15/19 stupnů toast_smile, dOufám že budě pěkně teda toast_bah,prOtOže tOhle pOčasí mě sere 1043 :D
crown1.gif image by SaliskoMUMINKA

19. září 2oo8 _-mOdrej lak a Lazy tOwn :P

19. září 2008 v 19:55 | MuMiNkAa >< |  Deníček
__ahOj lásky . . .
Budu se snažit dělat náký zajmavý články toast_bah,ale nevim jestli se mi tO pOvede,,kOhO by třeba zajmalO, že sem si předevčírem splnila sen a kOupila si mOdrej lak na nehty toast_rofl (kOnečně měly :D )? A taky krásnOu mikču, hůů toast_razz.. Takže ted mám nehty asi tak : mOdrej,růžOvej,mOdrej,růžOvej a mOdrej toast_luv!
Hej a dneska sem byla u zubáka, se škOlOu toast_cry. Hej hádejte kOlik sem měla kazů toast_rofl? TŘI toast_dead ! Hej já čuměla jak vyvOraná myš toast_rofltoast_shock, páč já sem nikdy mOc kazů neměla a zuby si čistim pravidelně toast_wink,minimálně 45 minut uvnitř, hrOzný, ta vrtačka,blé 2-7.gif image by Salisko. . .

Hej čumíte na Jetixu (miluju) na Lazy tOwn toast_razz ? nO na tu hOlku s růžOvejma vlasama a vlastně vším růžOvým toast_rofl, prOstě tOhle toast_wink..já tO miluju, hele kOlik byste typli tý hOlce toast_cool ? Já tak 11. pičO sem čuměla jak debil toast_shock, když sem našla na netu že je jí 17 toast_shock, nO čum toast_rofl!
crown1.gif image by SaliskoMUMINKA

16. září 2oo8 __Hhe, pták mě pOsral :P

16. září 2008 v 18:12 | MuMiNkAa >< |  Deníček
__ahOj,,nebO je lepší čau 906 ?!
tOhle mi pOslala jedna kámOška na icku, ae je tO pravda ↓↓
Kluci můžOu__
_1. Zklamat
_2. ZlOmit srdce
_3. Využít
_4. Mít sex
_5. Ale na kOnec budeme MY ty děvky. . .
Há,,jinak za včéra - 1043 pOsral mě pták (fůj) toast_shocktoast_rofl..na kalhOty toast_rofl! A jak se říká, že když tě pOsere pták tak máš štěstí toast_smile, hej tak já hO měla toast_smile. Napsal mi jeden kluktoast_cool, jestli výte jak sem byla O prázkách 2x někde u tOhO Mělníka, tak Odtamtud' toast_razz,prOstě se mi mrtě líbil toast_luv, pamatuju jak vOněl když sem hO Objímala toast_sexy.. prOstě haldy kluk, tO nejde pOpsat toast_wink... a najednOu mi napsal na icku a mrtě sme pOkecaly toast_luv, škOda že je tak mrtě dalekO toast_bah. . .
A dneska pOhOda den --> IRONIE toast_razz! Nečekaná písemka z dějáku, za 3 toast_cool. bOlí mě celej den hlava toast_yawn a navíc takOvá kOsa, hrůza toast_bah.
Jestli chcete ty fOtky, tak je máte pOd pereXem__
ale mOc tO není pOznat toast_wink. Mám jen inOu Ofinu,přistřižený strany toast_wink_a ten pramínek by mi prej zreznul jak tO mám už barvený toast_bah. Hrr,,musim vymyslet necO jinýhO,kráva 1041...

13. září 2oo8 _Mám hlad jakO vlk -> vlk hlad nemá, už snědl karkulku :D :D

13. září 2008 v 20:36 | MuMiNkAa >< |  Deníček
_AhÓj, ahÓj ..a dO třetice ahOj . . .
Takže dneska byl ten fOdbal toast_pirate (dOrOst - kámOši toast_luv),,ale TEN kluk nehrál toast_bah,kuurva a mOžná tO je dObře toast_rofltoast_rofl, já hO nechci vidět, teda vlastně jakO chci toast_rofl_nO neřešit toast_razz, nechápu se a ještě aby ste mě pOchOpily vy toast_shock, tůdle toast_rofl! jO a vyhrály sme 3:1 toast_cool - zejtra hrajem zas jenže já tam nebudu toast_nerd, páč tu k tý kadeřnici a nevim jak tO budu stíhat nO toast_smile. . .
Včera sem pOprvý viděla "prOtivný sprOstý hOlky thwow.gif image by Salisko" -jO,pOprvý toast_blushtoast_rofl,vždycky sem tO nák prOpásla.. hej nejvíc slOvO : skObrý toast_rofl ! Skvělý a pak dObrý :D_lOl toast_rofl
Hej zrOvna na libku v nOvých článkách byla zOufalka Eva lOngOria bez make-upu toast_shock! Nářez toast_rofl,asi bych jí nepOznala toast_rofltoast_rofl. . .
MUMINKA

11. září 2oo8 __Letí tO,letí :D. . .

11. září 2008 v 19:39 | MuMiNkAa >< |  Deníček
__AjOjky lásky . . .

_Ha tO je uplně nejlepší smajlík jakO_
Dneska tO je myslim že 7 let, cO spadly ty dvOjčata, že jO toast_wink? tO tak staršně letí toast_bah. A zejtra už pátek, mrtě pOhOdOvej den toast_razz
jÓ, v neděly du ke kadeřnici toast_rofl sestříhat zas Ofinu_strany_dílku těch spOdních vlasů nechat,ale sestříhat ty vrchní, aby mi tO udělalO trOšku větší Objem_a na levOu stranu spOdních vlasů si chci nechat udělat blOnd pramínek toast_rofl,ale ještě nevim toast_wink
A maximálně se těšim na vejkend toast_luv, hraje se u nás v sObOtu a v neděly fOdbaltoast_rofl ..hůů dOufám že TEN kluk (článek níže) bude hrát toast_rofl.toast_luv . .
MUMINKA
__Mír s váma ,,a hambáč k tOmu :D

7. září 2oo8 __BathOry,,nO prOstě kinO,achjO :(

7. září 2008 v 18:53 | MuMiNkAa >< |  Deníček
__ahOjky lásky !798!. . .
Včera sme byly takOvá banda v kině, na BathOry. nO řeknu ti, větší kravinu sem neviděla toast_rofl, ani sem tO mOc nepOchOpila toast_cry_ ale mě nejde O ten film, ale O jednOhO kluka toast_shock. Ten kluk semnOu chtěl asi tak před měsícem chOdit toast_sexy, viděly sme se jednOu a měl mOc rád toast_blush. Jenže já debil mu řekla ne toast_yawn, asi sem se bála nebO nevim toast_bah, a pak už sme se neviděly. A včera seděl v řadě přede mnOu a cucal se tam s nakOu hOlkOu toast_weep,nO jakO nebylO mi tO ubec příjemný toast_weeptoast_bah. Já fakt nevim cO tO se mnOu je toast_blush, On je strašně mOc pěknej toast_blush a já.. sem blbá prOstě toast_rofltoast_rofl. Nevim, ale přišlO mi že mě mOžná ještě trOchu rád toast_oof,pOřád na mě kOukal toast_blush..nO a já na něhO taky toast_rofl !
Huhu toast_cool,,dneska sem si dala dO mObilu TamaghOtchi thwow.gif image by Salisko,zatim je tO malej prcek toast_rofl
MUMINKA

fOtky s piercem :P

5. září 2008 v 22:53 | MuMiNkAa >< |  MoJe FooTka x)
!1054! fOtečky__aby měly dušišky pOkOj toast_rofltoast_rofl. . .
Né, sranda toast_rofl,,já vim že sem vám je slibOvala asi už tejden toast_razz, fOcenO před pár minutama toast_wink
↓↓↓ Jedna z mála fOtek, na který se směju :D. . .<" title="www.b-lOg.blOg.cz_pierc ><" width="287" height="385" class="center" />

pOstavičky ve škOle :D

3. září 2008 v 17:51 | MuMiNkAa >< |  Deníček
Když už ta škOla musí bejt, nO toast_yawntoast_rofl. . .
_zdrOj. . .
Btw: fOtky s piercem hOdim,až mi pOjede rychlejc galerka,už sem tO dneska zkOušela, ale bylO tO strašně pOmalý toast_weep
MUMINKA

1. září 2oo8 __1.9. = nejhOrší den :D..wau nOvej dizajn jO ? :D

1. září 2008 v 20:50 | MuMiNkAa >< |  Deníček
__AhOjky prcCi . . .
Mm,,kOukám že blOg.cz má zas nOvej dizajn toast_shock,,jO ale pěknej, že jO toast_wink?
sOrry že sem Od pátka nenapsala toast_oof, asi se mi nechtělO a včera sem byla u tety, která má 3-letOu sestřenku toast_rofl..uá já ji žeru toast_sexy ! mOc častO ji nevýdám, tak 1x za 2 měsíce toast_weep,,ale dycky se upe vrátím dO těch let toast_cool, prOstě nejvíc prdel sní toast_rofl.
Tak dneska tO zase začlO cO toast_yawn? hOrOr ! tO raní vstávání je prO mě, která O prázkách vstávala na Oběd toast_cry, hrOzný toast_yawn. Hej ale ten rOzvrh máme teda O hOdne lepší než lOni toast_razz. letOs jenOm 1x dO 3,skvělý toast_luv. A v který vlastně ste toast_nerd ? Já sem Ode dneška velkej deváták toast_cooltoast_rofl!
DaGi <3 mi vymyslela smajlík toast_rofl, kterej se mi pOdObá -> :)• <- háá vydíte ten pierc na bradě toast_rofl? DaGi lOl thwow.gif image by Salisko_