Srpen 2008

29. srpna 2oo8 __Mám hO, mám pierc ;D

29. srpna 2008 v 13:05 | MuMiNkAa >< |  Deníček
__AhÓj lásky !671!. . .
prOminte, že sem včera nenapsala, přez den sem se nedOstala na kOmpa (bratr !614!) a večer sem spala u nej kámOšky , a na kOmp sme ani nešly, prOminte toast_blush. . .
Jinak,,Od včera mám ten pierc v braděě,juchů toast_luv_
Sem tam přišla (šla sem smámOu toast_rofl). dOktOr (chirurg) se mě zeptal cO chci. Sem mu řekla že pierc toast_razz a prOstě blá blá blá,žeO toast_rofl. Tak si mě sestřička vzala vedle dO Ordinace,dOktOr mi udělat černOu tečku toast_rofl, kde hO budu mít toast_smile a sestřička mě napatlala bradu nakOu dezinfekci toast_pirate. Sem si lehla na lehátkO a dOktOr mi tO umrtvil ->zabOd mi injekci dO brady toast_shock,,áá kurva tO bOlelO toast_yawntoast_rofl. Ale pak sem ubec nic necejtila toast_smile. PrOstě šup šup a za 2-3 minutky hOtOvO toast_rofl, ani sem neviděla cO tam dělá toast_wink. Zalepily mi tO náplastí a mOhla sem jít toast_wink. Pak sem pO městě chOdila tak degen s náplastí toast_rofl a mamka mi nedOvOlia tO sundat, až dOma toast_bah__je tO uplně v pOhOdě, ubec mě tO nebOlí,spí se v tOm dObře a jí se stim taky uplně nOrmálně toast_smile. Ošetřuju tO tOu bOrOvOu vOdOu toast_pirate. Krev mi s tOhO ani netekla, jen pár kapiček toast_pirate.
Jen prO infOrmaci, kOlik tO stálO toast_razz: Pierc tak 150,- až 300,- (jak kde) a prOpíchnutí mě u tOhO dOktOra stálO 250,- --ale třeba u jinýhO sem kOukala a měl tO za 310,-_nO ale dOhrOmady tak kOlem těch 500,- toast_wink. . .
fOtky budOu pOzdějc toast_blush, musim si nainstalOvat znOva USB a dát na nabíječku baterky dO fOtáku toast_oof, mObil mi tO mOc nebere, mám hrOznOu nekvalitu toast_rofl. . .

27. srpna 2oo8 __Ugh,,už zejtra =(^3^)

27. srpna 2008 v 21:30 | MuMiNkAa >< |  Deníček
__ahOjík smradiii !1191!toast_rofl. . .
Já nevim, ale mě furt příjde hrOzná nuda toast_mad_nO ale na škOlu se stejnak neteším toast_rofl, ubec toast_razz! Ble,fuj,fuj toast_oof.. Ani ty lidi mě nechyběj toast_blush, vždyt většinu pOtkávám,chOdim s nima ven a nebO si píšem na icku, bO na libku a tak toast_wink.A pár mi jich ubec nechybí toast_bah!
Ugh,,zejtra du na ten by wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.org. Snad mi tO už vyjde nO toast_cry. Já vám písnu a hOdim fOtky toast_luv, i když si stejnak myslim, že budu vypadat jak magOr toast_rofl,,achjO tO vypadám i tak toast_oof, tak nevim cO řešim toast_rofl,haha http://emo-hannah.blog.cz/. . .

26. srpna 2oo8 __Pierc až ve čtvrtek :/ :D

26. srpna 2008 v 21:38 | MuMiNkAa >< |  Deníček
__ahOjik lásky strawberry. . .
Dneska mi ten pierc nepíchly toast_bah, ten dOktOr měl dOvOlenOu a druhej měl už zavřenO toast_mad a navíc má tenhle prej prO začátek mOc krátkOu tu tyčinku toast_bah bO cO tO mlela ta sestřička toast_ooftoast_rofl, tak sem si ve měste kOupila zas nOvej toast_smile,s kamínkem toast_sexy (viz. ten jak je na Obrázku na levO toast_razz). mnO takže až pOzejtří toast_cool , neva tO už vydržim toast_blushtoast_rofl. . .

Řetězák,,nO ale fákt :D

25. srpna 2008 v 22:54 | MuMiNkAa >< |  A o5 cizí
Mám Od tý mOjí KáČi pitOmí toast_rofl_né kecám, ty výš jak tO myslim toast_razz, žeO toast_razz?!
http://www.shanaline_minigifs.blogger.com.br/65.gif10 nejlepších přátel ?
__nejlepší je jedna, mOnča,,Ona ví
http://www.shanaline_minigifs.blogger.com.br/65.gif9 věcí, které pOtřebuji k živOtu ?
__mOnču, rOdinu, prachy :D,kámOše,výtlemy,hudbu,srandu,pitOmý hlášky :D a jíídlO :D

24. srpna 2oo8 __pOslední tejden, achjO :(

24. srpna 2008 v 22:16 | MuMiNkAa >< |  Deníček
__čágO bélO šílenci !1142!. . .
Jaj dneska kOsaa toast_bah, aspOn ten awOš mi trOchu připOmíná létO a teplO toast_luv, když sem dneska byla v bundě a pOd tim dOkOnce 2 mikiny toast_rofl. Ale pak na šestOu sme jely s NK dO kina, na Narnie 2 toast_smile _lOl_ ..né nahOdOu upe mrtě skvěleje film toast_smile, nO spíš takOvá pOhádka toast_razz, teda hlavně ten Petr mrtě pěknej toast_sexy,,mmm slintám !942!. . .
AchjO, pOslední tejden prázdnin, musíme si hO užít_!843!

22. srpna 2oo8 __Je růžOvá tO může být _lOl_

22. srpna 2008 v 22:01 | MuMiNkAa >< |  Deníček
__ahOj prcCi !978!. . .
Dneska sem byla s mamkOu vybrat ten pierc toast_razz, nakOnec sem si vybrala takOvej malej, nenápadnej a .. !1107!růůžOvej toast_rofl! _lOl_ toast_rofltoast_rofl..Už se tešim až mi hO v uterý píchnOu toast_smile. Včera sem sjížděla videa na yOutube.cOm , jak tO píchaj a tak toast_smile, nO tak sem zvědavá, jaj toast_rofl. . .
fOtka pOd pErExEm !798!_
Ale mOc hOdně nekvalitní toast_weep, je tO mObilem toast_bah, nechce se mi ted tahat fOták toast_razz!1054!

21. srpna 2oo8 __Hrr,,píšu pO 2 :D

21. srpna 2008 v 11:59 | MuMiNkAa >< |  Deníček
__AhOj lásky !615!. . .
Zejtra si jedu kOupit ten pierc dO brady toast_razz, píchnOu mi hO v ůterý toast_smile. Ani nevim, jestli se bOjim, ale asi jO toast_rofl. nO chci nakej malej, třeba kamínek nbO tak toast_wink,,nechci tu velkOu kOuli ani hrOt toast_bah. A že nemusim bejt punkerka !720!, když budu mít pierc v bradě !614! ?! KámOš říkal toast_bah.. ale at' se pOdívá např. na Karla wOlfa !662!, ma pierc v bradě a je tO nakej punker ? NE, není a já taky NE toast_rofl !
cO tu dělá zas ta reklama ? !683!

fOtky_jasně že mOje :D

18. srpna 2008 v 0:36 | MuMiNkAa >< |  Fotky
Už dlOuhO sem vám sem nedala mOje fOtky, cO toast_razz ? Každá nění zrOvna nejlepší - ale tak cO, člOvěk by se neměl ukazOvat jen v tOm nejlepším světle toast_rofl. . .
Tak jestli se chcete zasmát toast_rofl, tak jedtě dOlů ↓↓↓ Háá, malej harant si hrál :D

17. srpna 2oo8 __Sem tů, zas sem dOmá :D

17. srpna 2008 v 21:23 | MuMiNkAa >< |  Deníček
__ahOj lásky . . .
Je na hOvnO, že tam eště nemůžu být
Je na hOvnO, že je tO tak hrOzně dalekO
Je na hOvnO, že ten kluk bydlí až tam
Je na hOvnO, že vlastně všichni bydlí až tam
Je na hOvnO, že je uvidim zase až za rOk
Asi ste pOchOpily, že sem zase dOma, ale já tam chci zpátky toast_bah. prOstě hrOzná představa, že ty super lidi uvidim zase až za rOk toast_weep, a mOžná někOhO ani ne. Je tO sice prdel světa toast_razz, ale strašně ráda jezdím toast_blush. Chci tam zpátky toast_sexy. Zážitků mám mrtě, ale vypisOvat je nebudu, navždy si je pOnesu sebOu v hlavě, a tO mi stačí toast_smile. . .

9. srpna 2oo8 __Jedu dO pryč, na tejden :D

9. srpna 2008 v 23:29 | MuMiNkAa >< |  Deníček
__ahOjky lasky http://www.shanaline_minigifs.blogger.com.br/65.gif. . .
Já zejtra Odjíždím dO pryč se svOjí nej kámOškOu , přijedu asi 17.8 toast_wink, tak mi neutečte, jasný toast_rofl ? kOmentíky vynahradim až přijedu toast_rofl. . .
Tak AHOJ toast_smile, za tejden, pa_mwR I Love *4766*

7. srpna ..Ozývám se :D + Nový bOtky :D

7. srpna 2008 v 11:41 | MuMiNkAa >< |  Deníček
__ahOjky lasky http://www.shanaline_minigifs.blogger.com.br/65.gif. . .
sOrRte , že sem nepísala, já byla na chatě atd. toast_razz
Jinak, předevčírem sem si kOupila nOvý bOtky Vans toast_luv (fOtka dOle), stály mě 1 8oo,- cOž de toast_smile. nO tak dOufám že mi dlOuhO vydržej toast_rofl. A jinak asi nic mOc nOvýhO toast_wink, prázky letěj a letěj toast_weep..
+ fOtka těch bOt (blbá kavila) toast_cry :
Maminka říká dětem :
,,Děti, dneska bude k Obědu hOvnO 90.gif image by Salisko s kečupem"
,,Fůůj, keečůůp"
:D lOl toast_rofl

3. Srpna 2oo8 ..Včera sem přijela,,dnska pOrcinkule a kOnzik :))

3. srpna 2008 v 22:48 | MuMiNkAa >< |  Deníček
__Čauky lasky mOe . . .
Přijela sem včera toast_pirate, zážitků mám až až toast_rofl.. bylO tO skvělý, hOdim sem pOzdějc fOteny , jO ? tO bude stačit toast_rofl. . .
Jinak dneska sem byla s kamOšema na pOrcinkuli toast_rofl a byla sem i na mixeru toast_cool toast_rofl, hej jakO nejvic husty toast_razz, chtěla sem i na kladivO,,jenžee prachy dOšli toast_blush toast_bah. Ale prdel byla, jOjO toast_wink. Pak sme šly na kOnzik hOrkýže Slíže toast_smile, na tO že je mOc nepOslOuchám ,, se mi tO mrtě líbilo toast_luv - a ještě k tOmu vedele mě byl takOvej pěknej kluk toast_sexy, ehm toast_rofl :D. . .