Červen 2008

29. čevna 2oo8 ..He,,Oh lalá <-- sem debil xD

30. června 2008 v 0:31 | MuMiNkAa >< |  Deníček
__ahOjda prdelky cm5_laugh.gif image by Salisko. . .
Dneska mazec den..my jeden vOžralej kluk (bylO mu 22) říkal,že prej mám Oči že bych snima sežrala kluka cheeky a že sem králOvna a že až budu velká,,tak si budu říkat jak tO chci já a ne kluk a takOvý ,,že sem prOstě PREJ pěkná xD a že kdyby byl mladší, tak by se O mě prej pral xD xD. Já z tOhO nemOhla happyhappy. . .
_pOkus O nOumální fOtku,,zase nevyšel> __tO budu asi zase JÁ2m2esdl.gif image by Lowinka_
Těch fOtek si nevšímeje,,tO je aktuální stav xD
Jéé,,jinak já vám eště nepOpřála hezký prázky,,cO ? Tak tedy přeju,,a pOřádně si je užijte

cO je tO ? Že by snad. . .

29. června 2008 v 0:28 | MuMiNkAa >< |  Ostatní krawinky
Ůhm,,malej lOl,,nO si tO prOstě přečti thwow.gif image by Salisko
zdrOj. . .
Je tO užitečná věc, Obyčejně 15 až 20 cm dlOuhá. S OblibOu tO užívají příslušníci ObOu pOhlaví. Obyčejně tO najdete svěšené, bimbající se, připravené k Okamžité akci. Na jednOm kOnci tO má krátké štětinky a na druhém malOu dírku. Když se tO pOužívá, je to zpravidla dObrOvOlně vlOženO, někdy rychle, někdy pOmalu, dO tepléhO, masitéhO OtvOru, a pOtOm tam a zase zpátky a tak stále dOkOla pO dObu až někOlika minut. Akce je dOprOvázena nezaměnitelnými pOhyby a rytmickými, pulzujícími zvuky, které kdOkOliv, kdO jim naslOuchá, téměř určitě pOzná. Když je ta věc nakOnec vytáhnuta, je na ni dObře známá, lepkavá bílá substance, kterOu je třeba Očistit z ní i z té díry. Když je všechnO OmytO, navrátí se tO ke svému vOlnému visení, připravené na další akci, ke které dOchází nejvýše dvakrát, třikrát denně, ale někdy pOdstatně méně častO. cO je tO ? mOžná již tušíte, jedná se O něcO, cO určitě máte. Nic jinéhO. AnO je tO...

27. června 2oo8 ..Včera <33 + prázky sOu tady :)

27. června 2008 v 10:00 | MuMiNkAa >< |  Deníček
__ahOjky lidi Photobucket - Video and Image Hosting. . .
Mám mrtě nOvinku,,Od včera mám kluka love-1.gif image by Salisko. TyO, On je ůžasnej I Love *4766*--> ale známe se asi tak tejden xD ?! Se divim,že mě taky někdO chce, nO radši tO nebudu řešit..stejnak tO na mOc dlOuhO nevidim happy,,nO nevim nO cheeky
TyO,,už máme prázky, cO ? Ale ani si tO neuvědOmuju.. Na výzO sem měla pět trOjek, takže průměr 1,8 ale mě tO neva lookleft. Dneska jedu s hOlkama dO města a za nim tongue,,tak nevim. . .

Miluješ hO,,když. . .

24. června 2008 v 20:21 | MuMiNkAa >< |  Ostatní krawinky
crown1.gif image by Salisko Miluješ hO,,když. . .
si pOřád a pOřád dOkOla čteš SMS Od něj
když jsi s ním,,cítíš se najednOu tak plaše a stydlivě
když na něj myslíš,,tvOje srdce bije stále rychleji
usmíváš se,,když slyšíš jehO hlas
když se na něj pOdíváš,,tak prO tebe Ostatní neexistují
když slyšíš zamilOvané texty písní,,Okamžitě si vzpOmeneš na něj
stává se tvOu jedinOu myšlenkOu
udělala bys prO něj cOkoliv
během tOhO,,cO jsi četla tentO text, jsi na něj myslela

22. června 2oo8 ..za ty 2 dny :P

22. června 2008 v 12:06 | MuMiNkAa >< |  Deníček
__nazdárek lidi . . .
Ptaly ste se,,cO se stalO s tim klukem (předešlej článek)
mnO,,pOzvaly si jehO rOdiče, daj mu asi dvOjku z chOvání a za 2 měsíce de k sOudu, páč tOhO udělal víc. JakO On tO je dObrej kámOš, ale tOhle je mOc^^. . .
Jinak sem sem nepsala prOtO,,že z pátka na sObOtu sem spala u NK i_0669.gif image by Lowinka a dělaly sme kraviny. Sme prOstě sme šly (ZASE xD) na chat --> téma sex happy ! My sme si tOtiž udělaly přezdívku a daly tam nákOu fOtku a že nám je 19. A psaly sme tam jakO, kdO nás udělá přez mObil xD, jenže sme tam schválně daly kámOšOvO číslO a Oni mu vOlaly XD, si včera u nás stěžOval a my takOvej výtlem happy.
A včera,,ehm,,k nám dO města (mnO my sme sice takOvá vetší vesnice,,ale máme titul, že sme městO) přijely kluci z Něměcka a pOlska lookleft na zápasy ve fOdbale (my tO vyhrály :)) a pak byla díza.ehm. Já sem tO nák vííc přepískla ale cheeky. Sem měla s NK na půl zelenOu, pak sem měla hOdne lOků nákyhO červenýhO sladkýhO a rum s kOlOu,jenže prOtOže hOvnO vydržim, tak sem dOpadla jak sem dOpadla . . .
bOže tO zas nikdO nebude číst,,kOnčim 2m2esdl.gif image by Lowinka. . .

19. června 2oo8 ..pOlicie + narOzky NK <3

19. června 2008 v 19:03 | MuMiNkAa >< |  Deníček
__ahOj . . .
Dneska jakO fakt mazec den --> VYSLÍCHALA MĚ POLICIE http://emo-hannah.blog.cz/ !
Kvuli tOmu, že mímu spOlužákOj s kterym sedim ukradly z tašky 1ooo,- a nikdO se nepřiznal, tak vyslíchaly skOrO každýhO tongue. nO sem tam přišla, a prej : ,,Tak cO O tOm výš ?" a já jakO že nevim kdO tO vzal, že sem ty peníze viděla a věděla že je má a takOvý prOstě, vysvětlOvala sem jim tO tam asi 3x - ze mě dělaly debila xD, nO hrOzný happy. Pak na tO přišly, byl tO jehO kámOš, náš spOlužák, je tO debil !
A taky dneska měla mOje i_0670.gif image by Salisko mOnička NK narOzky, jí bylO 14,,je mladší O půl rOku, tak sem jí dala takOvý naušnice, si je prej hned zejtra vezme dO škOly,,mi udělá trapas happy. . .

18. června 2oo8 ..Nevim nadpis ty wOle xD

18. června 2008 v 20:18 | MuMiNkAa >< |  Deníček
__Čauky,,tak tu zase smrdím love-1.gif image by Salisko. . .
AnO KáčO I Love *4766* mOe,,dám sem new článeček tongue ( <-- NEVŠÍMAT xD )
mnO takže dneska sem měla jet s nej kamOškOu prýč dO kina na Narnii 2,,ale jaksi se pOrOuchalO autO happy,,tak musíme pOčkat až tO bude u nás :)) ! Jinak zejtra du kOnečně dO škOly,ale stejně se neučíme - DVD,cOmp,etc lookleft.. Jinak mám - teda prOmě super nOvinku, na výzu nebudu mít ty dvě 4 cO mě hrOzily,ale pět 3^^..nO já vim že nic mOc,ale mě tO na průměr dá a tak sem spOkOjená cheeky. . .
__eSbé : achjO, OlOuvám se,,mOc nestíhám a nepíšu vám kOmenty, ale já tO zanedlOuhO napravím, ju wink-1.gif image by Salisko

Pixelky - 2 sady :*

15. června 2008 v 21:53 | MuMiNkAa >< |  Smajlíci
mOc pěkný,,ty první taký rOztOmilý a ty nápisy super :)). . .
o1. tongue-1.gif image by Saliskodead-1.gif image by Saliskocool-2.gif image by Saliskoblank-1.gif image by Saliskoshocked-1.gif image by Saliskowink-1.gif image by Saliskolove-1.gif image by Saliskoblush.gif image by Saliskono.gif image by Saliskoangry-2.gif image by Saliskoconfused-1.gif image by Saliskohappy-1.gif image by Saliskosad.gif image by Saliskoyes.gif image by Salisko
o2. http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/
zdrOj. . .

A výte cO by mě zajímalO ?

15. června 2008 v 17:50 | MuMiNkAa >< |  Wykecawky
A výte cO by mě zajímalO ?
---->
Jak by vypadaly všecky ty Scene Girl's bez tOhO svýhO hára, tuny make-apu, umělějch řas, namalOvanách Očí a vyretušOvaných fOtek ! Myslim že už by nebyly tak dOkOnalý, jak se na fOtkách tvářej confused. . .

14. června 2oo8 ..U babičky :))

14. června 2008 v 20:41 | MuMiNkAa >< |  Deníček
__ahOjec beŮ . . .
Jak pak ste se dneska měly ? Já sem se dOma celej den nudila angry, už abych byla zdravá tyO. Ale pak mě mamka vzala nachvíli k babičce, takže pOhOda happy. Ale musela sem bejt jenOm ve stínu, páč na antibiOtika se na sluníčkO nesmí nO. K dOktOrce du až ve středu tongue,,takže budu dO tý dOby pOřád dOma - mě tO vlastně vadí i nevadí. Vadí, páč nesmim ven a nevadí že nemusim brzO ránO stávat dO škOly,,ale můžu si stávat klidně kdy chci lookleft (nO a v mym případě se prObOuzim tak kOlem půl 2 cheeky)

blOg 27 - Cute (I'm NOt Cute),,klip + mp3

13. června 2008 v 22:55 | MuMiNkAa >< |  Wideoklipy
Tenhle klip sem pOprvé viděla u mOí BaRů^^ I Love *4766* a začlO se mi nákO líbit,,yeAh..i když sem předtím neměla tOlu mOc ráda, tak tady v tOm klipu mě ubec neva. A taky se divim, že se mi ta písnička i klip líbí, páč já sem na ten hip-hOp a rap i_0670.gif image by Salisko
blOg 27 - Cute (I'm NOt Cute)
__mazec sOng, miluju hÓ xD. . .
+ MP3,,tady ji upe v klídku stáhneš lookleft

13. června 2oo8 ..Pátek 13 ? Ani ne xD

13. června 2008 v 22:37 | MuMiNkAa >< |  Deníček
__ahOjky smrád'ata cheeky. . .
Tak byl dneska pátek 13,,že ? StalO se vám něcO ? Mě ani ne..jen mě ránO..nO ránO..OdpOledne o půl 2 ..vzbudila mamka, že za dveřma je mOnča (NK) eště s jednOu kámOškOu, super nO Jéééj *974*! Ani vyspat mě nenechaj xD,,tak cO vy ? pOvídejte, přehánějte xD. . .
Přesně za měsíc mám svátek lookleft, nO jO, bude Markéty 15-2.gif image by Salisko xD xD
pOvině vyplnit anketku happy,,jinak bude zle^^

fOtky mOje,,zase nOvý ;))

12. června 2008 v 18:31 | MuMiNkAa >< |  MoJe FooTka x)
__AhOjda bOrky . . .
hOdim vám sem mOje fOtky za pOsledních pár dní,,hrůza děs ale thwow.gif image by Salisko..ták si dejte nOhy na stůl, belik pOd sebe (prO přípda blití 15-2.gif image by Salisko) a čumte yeah.gif image by Salisko. . .

11. června 2oo8 ..nOviná jak swin xD

11. června 2008 v 18:47 | MuMiNkAa >< |  Deníček
__čauky brOučata I Love *4766*. . .
nOvina : nOrmálně lidi, už není ten velkej hnusnej penicilin,,ale malej a klOuzavej -> takže si hO nemusim drtít, hé^^ ..sem magOr happy !
nO,,v krku už mě mOc nebOlí. Jinak dneska sem se prObudila až ve třičtvrtě na 1 (OdpOledne), uplnej veget máám lookleft. Včééra mi vOlali náký kluci, a dělaly si ze mě prdel angry xD - mezi nima můj spOlužák,,dOstane čOčku tongue
Heh, malý bOrci tOtO . . .
__lOl nejvíc...*ŠKYT* *HAHAHA*

prO mě ? jOp xD

11. června 2008 v 18:31 | MuMiNkAa >< |  Cenky
tOtO mám Od Miiili,,že sem její SB cheeky
___krásnej, že ?

1o. června 2oo8 ..jOu, já mám angínu :P

10. června 2008 v 17:33 | MuMiNkAa >< |  Deníček
__nO nazdar Jéééj *974*. . .
Tak vám musim něcO Oznámit xD,,jak sem vám včéra psala oci, tak tO sem měla jen zánět nOsOhltanu, ted mám už angínu,hé^^...takžé až pujdu dO škOly (příští středu až du na kOntrOlu) tak už se nebudem učit, žádný písemky, nííc Nepojmenovan14.gif image by Tynuska xD xD, supá. Ináč sem dneska byla ve měste, a kOupila sem si new tříčtvrtáky a new mikinku cheeky. . .
Tu pixelku mám Od BaRů^^ I Love *4766*

9. června 2oo8 ..pOřádnej den blbec ! :/

9. června 2008 v 18:42 | MuMiNkAa >< |  Deníček
__AchjO,ahOj 19-1.gif image by Salisko. . .
tO je ale blbec den dneska,,
nejdřív jedem k dOktOrce, páč sem včera měla hOrečku 38,6 a bOlí mě v krku 15-2.gif image by Salisko, a Ona tam ze mě udělá snad největšíhO debila simulanta xD xD.
Hm, pak mě mamka barvila vlasy, páč mi tamta barva nákO slezla,,sme vybral hnědej Odstín, ale je tO taká tmavá,,super nO, takže mám tmavý vlasy xD, ale prej mi tO sluší 19-1.gif image by Salisko
mOu NK pOdved její kluk 23.gif image by Salisko, tak jakO já si myslela že je v pOhO, ale mrtě sem se v něm spletla,,už sem mu psala i SMS, tak uvidíme. . .
+ fOtky 18n.gif(131 b) těch mých vlasů xD

Luxus bajka O lišce xD

9. června 2008 v 11:55 | MuMiNkAa >< |  Ostatní krawinky
Našla sem jakO fakt luxus bajku O lišce pixels. . .
Byla jednOu jedna liška a ta žila se svým lišákem. PrOtOže se měli rádi, pOmilOvali se a liška OtěhOtněla. Za čas pOrOdila malá selátka. Byla z tOhO nešťastná, běhala pO lese a plakala.

POtkal ji vlk a ptal se, prOč pláče. Liška mu vše řekla a vlk jí navrhl, ať se pOmiluje s ním, určitě tO dOpadne lépe. Tak se pOmilOvali a liška Opět za čas pOrOdila malá selátka.

ZOufalá běhala pO lese, plakala, až pOtkala medvěda. Když mu vylíčila, prOč pláče, navrhl jí medvěd, aby se s ním pOmilovala, že už tO teď bude určitě v pOřádku. Tak se pOmilovali a za nějaký čas liška Opět pOrOdila malá selátka...

PONAUČENÍ: Je úplně jednO, s kterým spíš. Všichni chlapi jsOu svině !
zdrOj. . .

nOvej dizajn je tůů ._.

7. června 2008 v 0:07 | MuMiNkAa >< |  Moje desingy
Ou, tak cO ? Líbí ?
Mě aji trOšku jO,,ale dal mi dOcela práci, tO všechnO sladit dO 3 barev, aby tO všechnO sedělO a tak cheeky. . .
By me,,jakO každej^^
A tady náhled,PeRex :)

6. června 2oo8 ..ŠkOla ? Na tu sem se vysrala xD

6. června 2008 v 21:48 | MuMiNkAa >< |  Deníček
AhOjky lásky mOe i_0670.gif image by Salisko. . .
Dneska sem se na škOlu vysrala 5-1.gif image by Salisko, se mi tam nechtělO, a nemělO by tO ani smysl, hé^^,,sme se stejnak neučily :P,,ale mamka s tatkOu se tO nesměj dOzvědět cheeky. . .
Uplně nejvíc klásnej sOng, že ?
___Morandi - Angels